Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Warunkiem przystąpienia do obrony pracy magisterskiej oraz egzaminu magisterskiego jest złożenie w Dziekanacie Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach niżej wymienionych dokumentów:

 1. uzupełniony indeks wraz z kartą okresowych osiągnięć studenta
 2. karta obiegowa ( dostępna w Dziekanacie) 
 3. informacje dla potrzeb Suplementu do dyplomu (obowiązkowe dla wszystkich) – kserokopię dokumentów stwierdzających przynależność studenta naszej Uczelni do STN, WSS, AZS z zaznaczeniem okresu przynależności (załącznik nr 9). 
 4. legitymacja studencka – ostateczny termin zwrotu w dniu obrony pracy magisterskiej 
 5. 4 podpisane zdjęcia o wymiarze 4,5 cm x 6,5 cm 
 6. dowód wpłaty na kwotę 60 zł za dyplom 
 7. załączniki do Regulaminu antyplagiatowego nr 1, 2 (załącznik nr 2,3 do RED) 
 8. dzienniczki praktyk 
 9. oświadczenie promotora - Zał. Nr 1 do Uchwały Nr 337 Rady Wydziału Nauk o Zdrowiu SUM z dnia 24.06.2013 r.(załącznik nr 8 do RED)

Wpłata może być dokonana gotówką w kasie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach lub przelewem na konto:

ING Bank Śląski S.A.
nr konta 40 1050 1214 1000 0007 0000 9103
z podaniem tytułu wpłaty:
„Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach - opłata za dyplom magisterski”

Prace magisterskie należy wydrukować w trzech egzemplarzach:
· jeden egzemplarz to tzw. „oryginał”, który musi być wydrukowany dwustronnie (każda kartka z obydwu stron zadrukowana) za wyjątkiem strony tytułowej. Oryginał należy złożyć w miękkiej okładce (termobindowanie),
· dwa egzemplarze to tzw. ”kopie”, z których jedna jest przeznaczona dla promotora a druga dla recenzenta. Powinny być one wydrukowane jednostronnie (każda kartka tylko na jednej stronie zadrukowana).
· wersja elektroniczna pracy w formacie DOC (Microsoft Word), RTF lub PDF dostarczona na nośniku CD lub DVD tylko i wyłącznie w jednym pliku
· tekst pracy w postaci wydruku komputerowego oraz w postaci pliku elektronicznego muszą być identyczne

W Dziekanacie należy złożyć tylko oryginał pracy.

O przyjęciu pracy przez Dziekanat decyduje wpis promotora na pierwszej stronie pracy oraz zgłoszona pisemnie propozycja recenzenta pracy.
Termin składania prac do 31.05.2015 r.-obrona w I połowie lipca 2015 r.
Termin składania prac do 30.06.2015 r.-obrona w II połowie lipca 2015 r. i później.

Obrona pracy odbywa się w terminie wyznaczonym przez Dziekana.

Ponadto istnieje możliwość otrzymania odpisu dyplomu wraz z suplementem w języku obcym (suplement jedynie w języku angielskim). Podanie z prośbą o wydanie takiego odpisu należy złożyć do Dziekana WNoZ w Katowicach wraz z dodatkowym zdjęciem i dowodem wpłaty na kwotę 40 zł. do miesiąca od dnia obrony egzaminu dyplomowego.

W przypadku nie złożenia pracy dyplomowej w wyznaczonym terminie do 30 czerwca 2015r. zgodnym z Regulaminem Studiów, należy złożyć wniosek o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej z akceptacją promotora, dostępny na stronie internetowej SUM.

Ponadto prosimy zapoznać się z następującymi przepisami:

 1. Regulamin Studiów-od §29 do §39
 2. Regulamin antyplagiatowy - zarządzenie nr 147/2012 
 3. Regulamin pisania i obrony pracy magisterskiej 
 4. Zasady redagowania pracy magisterskiej


[Przesłano przez: Katarzyna Kliszcz]

Komplet załączników zip

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.