Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

UWAGA STUDENCI !!!

Uprzejmie informujemy o konieczności przestrzegania zapisów Regulaminu sieci SUM stanowiącego Załącznik nr 3 do Zarządzenia nr 147/2011 z dnia 30.11.2011 r. Rektora SUM, do czego zobowiązują się studenci podpisując oświadczenie dotyczące podłączenia Internetu w Domach Studenta. W szczególności dotyczy to kwestii pobierania i jednoczesnego udostępniania materiałów prawnie chronionych (pkt 62b oraz pkt 72 Regulaminu Sieci). Należy podkreślić, że mechanizm pobierania najczęściej jest równolegle nielegalnym udostępnieniem tych materiałów.
Ponadto informuje się, że od stycznia 2014 r. wprowadzono  zasady zablokowania na 3 tygodnie dostępu na adres IP, z którego dopuszczono się naruszenia pkt. 19 Regulaminu Sieci. Centrum Informatyki i Informatyzacji SUM zablokuje dostęp niezwłocznie po otrzymaniu informacji w tym zakresie. Przypominamy o odpowiedzialności prawnej i materialnej zgodnie z punktem 67a Regulaminu Sieci.


[Przesłano przez: Tatiana Wyciślik-Żurawska]

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.