S T U D E N C I    I    R O K U

Dziekanat Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu informuje, że Umowy o warunkach odpłatności za usługi edukacyjne na studia stacjonarne* oraz Umowy o warunkach odpłatności za studia niestacjonarne* można podpisywać odpowiednio dla kierunku w pokojach:

•          kierunek lekarski – pokój 411
  •          kierunek lekarsko-dentystyczny – pokój 408
  •          kierunek ratownictwo medyczne – pokój 410

Jednocześnie informujemy, że do końca października 2018 roku do Dziekanatu należy dostarczyć następujące dokumenty:

- potwierdzenie wykonania szczepienia przeciwko WZW typu B (kserokopia karty szczepień, bądź kserokopia książeczki zdrowia)

- zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub jeżeli ktoś posiada książeczkę sanepidowską (kserokopię pierwszej strony z imieniem i nazwiskiem oraz strony, gdzie są wbite badania lekarskie)

* Podpisanie umowy umożliwia dostęp do Wirtualnego Dziekanatu. Po podpisaniu umowy będzie można dokonać opłaty za legitymację studencką w KASIE Uczelni (pl. Traugutta 2, parter). Studenci studiów niestacjonarnych będą mogli w ciągu 7 dni dokonać wpłaty za czesne na wskazany w Wirtualnym Dziekanacie numer konta.

[Przesłano przez: Iwona Kopacka]

SUM © 2016-2018