Logo CDiSM

Zapraszamy do udziału  w kolejnych szkoleniach Zaawansowane zabiegi resuscytacyjne u dzieci – Pediatric Advanced Life Support (PALS)” w ramach projektu ”Centrum Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – odpowiedzią na potrzeby współczesnej edukacji medycznej”. Szkolenia odbędą się w terminach  26, 27 maja, 9, 10 16,17 czerwca 2018 r.

Ważna informacja

Biorąc pod uwagę limity określone we wniosku o dofinansowanie szkolenie jest przeznaczone wyłącznie dla studentów kierunku lekarskiego,  lekarsko-dentystycznego ostatniego i przedostatniego roku studiów stacjonarnych, nieodpłatnych prowadzonych w języku polskim oraz ostatniego lub przedostatniego roku nieodpłatnych studiów pierwszego i drugiego stopnia na kierunku pielęgniarstwo prowadzonych w języku polskim oraz posiadających certyfikat BLS.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej CDISM .

[Przesłano przez: Paweł Szokalski]

SUM © 2016-2018