Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Baner - noc muzeów

Biblioteka SUM w Katowicach zaprasza studentów i kandydatów, wraz z rodzinami do uczestnictwa w Nocy Muzeów, która odbędzie się w sobotę 18.05.2019 w Katowicach na ul. Warszawskiej 14 (budynek Biblioteki Głównej SUM).
Jest to niepowtarzalna okazja do dobrej zabawy oraz do poznania od podszewki budynku, w którym niejednokrotnie (zwłaszcza na pierwszych latach studiów) spędzacie Państwo długie godziny oraz do poznania od mniej oficjalnej strony bibliotekarzy.
Z myślą o Was przygotowaliśmy test „Czy zostałbyś żakiem Śląskiej Akademii Medycznej?’ – czyli zestaw 20 oryginalnych pytań z egzaminów wstępnych na uczelnie medyczne (staraliśmy się wybierać te najłatwiejsze ;)). Dla najlepszych przewidziane są drobne upominki.
Dobrej zabawy powinien też zapewnić Wam pokój doktora Oskara , czyli gra zagadek, podczas której trzeba znaleźć właściwy klucz do ukrytego skarbu…

Więcej informacji na naszej stronie:
Oraz w wydarzeniu na FB:

Zapraszamy i do zobaczenia!
Organizatorzy Nocy Muzeów – Bibliotekarze, Studenci i Opiekunowie SKN

[Przesłano przez: Sandra Adamczyk]