Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Logo Erasmus+

Zgodnie z Regulaminem w sprawie zasad i kryteriów naboru studentów, słuchaczy studiów doktoranckich i pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+ Szkolnictwo Wyższe, Mobilność Edukacyjna, stanowiącym załącznik do Zarządzenia Nr 68/2018 z dnia 25.04.2018 r. Rektora SUM,

Uczelniana Komisja Rekrutacyjna Programu Erasmus+ ogłasza nabór na:
Wyjazdy studentów/słuchaczy studiów doktoranckich/absolwentów na praktykę w roku akademickim 2018/2019

Termin składania dokumentów we właściwym Dziekanacie
30.01.2019 – 18.03.2019

Wyjazdy studentów/słuchaczy studiów doktoranckich na studia w roku akademickim 2019/2020

Termin składania dokumentów we właściwym Dziekanacie
30.01.2019 – 18.03.2019

Zgodnie z ww. Regulaminem formularz zgłoszeniowy, zaświadczenie i/lub dokument potwierdzający znajomość języka obcego oraz dokumenty potwierdzające dodatkowe kryteria należy złożyć we właściwym Dziekanacie Wydziału.

Przekazanie dokumentów studentów/słuchaczy studiów doktoranckich przez właściwy Dziekanat do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej Programu Erasmus+ odbędzie się do dnia 27 marca 2019 r.
Data ogłoszenia wyników powyższych naborów nastąpi do dnia 24 kwietnia 2019.
Wyjazdy pracowników SUM w celu prowadzenia zajęć lub udziału w szkoleniu w roku akademickim 2019/2020 realizowane będą w sposób ciągły do wyczerpania środków finansowych przyznanych Uczelni. Dokumenty należy składać do Kancelarii Rektoratu SUM przy ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice.

Announcement of University Admission Committee of the Erasmus+ Programme

In accordance with Regulations
on the principles and criteria for recruiting students, PhD students and employees of Medical University of Silesia for mobilities within Erasmus + Programme Higher Education, Educational Mobility, University Admission Committee of the Erasmus+ Programme announces calls for:
Mobility for placements in the academic year 2018/2019
Deadline for submitting the documents in the Dean’s office
Mobility for studies in the academic year 2019/2020
Deadline for submitting the documents in the Dean’s office
30.01.2019 – 18.03.2019
In accordance with the Regulations application form, certificate and / or proof of knowledge of a foreign language and documents confirming additional criteria must be submitted to the Dean’s office of the Faculty.

Transfer of documents by the relevant Dean's Office to University Admission Committee of the Erasmus+ Programme till March 27th 2019

Date of announcement of the results will take place by April 24th 2019

[Przesłano przez: A. Pilar]