Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Sum Wars - plakat

JM Rektor SUM serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w III Zawodach Symulacyjnych „SUM WARS 2015”, które odbędą się dn. 16 marca 2015 r. w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM.

 Wzorem lat poprzednich będą one polegać na rywalizacji między zespołami studentów w symulowanych scenariuszach klinicznych z użyciem nowoczesnych symulatorów medycznych.

Drużyna, która zajmie I miejsce będzie reprezentowała Uczelnię w Ogólnopolskich Grach Symulacyjnych.

Zgłoszenia uczestników do Zawodów odbywają się do dnia 04 marca 2015r. Eliminacje, których przeprowadzenie jest uwarunkowane liczbą zgłoszeń, odbędą się 06 marca 2015r. od godz. 14:00 w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM przy ul. Medyków 8b w Katowicach-Ligocie. Finał rozegra się 16 marca 2015r. od godz. 11:30 również w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM przy ul. Medyków 8b w Katowicach-Ligocie.

Więcej informacji dotyczących regulaminu, formy i terminu składania zgłoszeń zamieszczona jest na stronie internetowej CDiSM w zakładce symulacja medyczna→SUM Wars 2015

Osoby do kontaktu:

  •   Jadwiga Chynał tel.: 32 2088884, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •   Tomasz Halat tel.: 32 2088884, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[Przesłano przez: Jadwiga Chynał]

Regulamin

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.