Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

images/s5_velocity/top_image.jpg

Sprawdź informacje o koronawirusie
Pokaż wszystkie
image
image

Aktualności

Kształcenie Podyplomowe
Wejdź
KRAUM
WEJDŹ
JM Rektor SUM
przewodniczący KRAUM kadencja 2016-2020
Zamówienia Publiczne
WEJDŹ
Uwaga

Warunkiem przystąpienia do egzaminu licencjackiego lub magisterskiego i obrony pracy licencjackiej lub magisterskiej jest złożenie w terminie do dnia 30 czerwca 2019 roku do Dziekanatu Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu następujących dokumentów:

- uzupełniona karta obiegowa /do pobrania/,
- legitymacja studencka - dotyczy Studentów kierunku: analityka medyczna, biotechnologia medyczna II° i kosmetologia II° - zwrot w dniu obrony, Studenci kierunku farmacja zwracają legitymację w momencie złożenia do Dziekanatu dokumentów dotyczących zakończenia 6-miesięcznej praktyki zawodowej, natomiast studenci studiów pierwszego stopnia składają do Dziekanatu oświadczenie /do pobrania/,
- zdjęcia o wymiarze 4,5cm x 6,5cm (4 zdjęcia polska wersja dyplomu, 6 zdjęć polska i angielska wersja dyplomu - dla Studentów kierunku: analityka medyczna, biotechnologia medyczna, kosmetologia oraz 5 zdjęć polska wersja dyplomu i 7 zdjęć polska i angielska wersja dyplomu - dla studentów kierunku farmacja),
- Studenci zainteresowani uzyskaniem dyplomu w wersji angielskiej muszą wypełnić podanie do Dziekana z prośbą o wydanie takiego dyplomu /do pobrania/,
- dowód wpłaty na kwotę 60 zł - wersja polska dyplomu lub 100 zł - wersja polska i angielska dyplomu (Opłat za dyplom można dokonać w kasie Wydziału na ul. Jedności 8, Kampus E lub przelewem bankowym na indywidualne konto zamieszczone w Wirtualnym Dziekanacie),
- wypełniona ankieta do suplementu /do pobrania/. Ankietę wypełnia każdy Student, nawet ten, który nie posiada żadnych osiągnięć!
Dodatkowo dla Studentów, którzy posiadają indywidualne osiągnięcia kserokopię dokumentów potwierdzających m.in. udział w konferencjach, publikacje, czynny udział w kołach naukowych, nagrody i wyróżnienia.
- wypełnione załączniki do Regulaminu antyplagiatowego /do pobrania/.

 

Pracę licencjacką lub magisterską należy złożyć w Dziekanacie w trzech egzemplarzach:
- jeden egzemplarz do akt musi być wydrukowany dwustronnie w miękkiej oprawie,
- dwa pozostałe egzemplarze, z których jeden jest przeznaczony dla Promotora pracy, a drugi dla Recenzenta powinny być wydrukowane jednostronnie,
- wersja elektroniczna pracy w formie DOC/DOCX, RTF, PDF, TXT lub ODT na nośniku CD lub DVD

Ponadto należy załączyć:
- opinię Promotora pracy licencjackiej lub magisterskiej,
- propozycję dwóch Recenzentów spośród nauczycieli akademickich Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu: studia I stopnia /do pobrania/, studia II stopnia, jednolite magisterskie /do pobrania/,
- trzy egzemplarze wypełnionej umowy licencyjnej /do pobrania/.

Termin składnia prac licencjackich i magisterskich wraz z kompletem dokumentów rozpoczyna się od dnia 3 czerwca 2019 r.
- Pytania do egzaminu dyplomowego umieszczone są w gablocie przy Dziekanacie WFzOML.
- Zgodnie z §34 Regulaminu studiów SUM – Student obowiązany jest złożyć pracę dyplomową nie później niż do dnia 30 czerwca, ostatniego roku studiów.
- W przypadku:
1) długotrwałej choroby studenta, potwierdzonej odpowiednim orzeczeniem lekarskim,
2) braku możliwości wykonania pracy dyplomowej w obowiązującym terminie z uzasadnionych przyczyn niezależnych od Studenta.
Student składa w Dziekanacie WFzOML do 30.06.2019 r.
wniosek o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej /do pobrania/.
- Zgodnie z §36 Regulaminu studiów SUM - Student, który w terminie nie złożył pracy dyplomowej lub nie zdał egzaminu dyplomowego, zostaje skreślony z listy studentów.

Termin egzaminu i obrony pracy licencjackiej lub magisterskiej zostanie wyznaczony przez Dziekana Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu.


[Przesłano przez: Bernadeta Czopko]

Pliki do pobrania:

Zasady - licencjat
Zasady - magisterium

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2020

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.