Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż tematy prac licencjackich/ magisterskich, zatwierdzone przez Wydziałową Komisję ds. Jakości Kształcenia, zostaną udostępnione do Państwa wiadomości w dniu 25.02.2019r. poprzez wywieszenie w gablocie znajdującej się w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu, ul. Jedności 8, Sosnowiec.

Starości roku wraz ze starostami poszczególnych grup (Analityka IV, Farmacja IV, Kosmetologia II rok I stopień, Biotechnologia II rok I stopień, Kosmetologia I rok II stopień, Biotechnologia I rok II stopień) proszeni są o podejście do Dziekanatu w dniu 25.02.2019 r. o godzinie 8.00 w celu odbioru skierowań.

Studenci proszeni są o odbiór skierowań od starostów grup od dnia 25.02.2019 r.

Od dnia 26.02.2019 r. do 04.03.2019 r, mogą Państwo zapisywać się do realizacji pracy dyplomowej, bezpośrednio u Promotora, na podstawie wydanego przez Dziekanat skierowania.

Potwierdzone przez Promotora skierowanie należy zwrócić do Dziekanatu w nieprzekraczającym terminie do dnia 6.03.2019 r.

[Przesłano przez: Ewa Jasiejko]

SUM © 2016-2019