Inauguracja

Kierunek:  Farmacja,  Biotechnologia medyczna I i II stopnia

Uprzejmie informuję, że w dniu 01.10.2018 roku o godzinie 9.00 odbędzie się spotkanie z Władzami Dziekańskimi oraz Opiekunem Roku dla studentów pierwszego roku studiów kierunku Farmacja, Biotechnologia medyczna I i II stopień.

Spotkanie odbędzie się w Auli Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Jedności 8 w Sosnowcu (Kampus A).

W dniu 01.10.2018 r.  w godzinach 10.00-12.00  dla studentów pierwszego roku studiów kierunku Farmacja odbędzie się obowiązkowe szkolenie BHP w Auli Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Jedności 8 w Sosnowcu.

W dniu 02.10.2018 r.  w godzinach 09.00-11.00  dla studentów pierwszego roku studiów kierunku  Biotechnologia medyczna i i II stopnia, odbędzie się obowiązkowe szkolenie BHP w Auli Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Jedności 8 w Sosnowcu.

Kierunek:  Analityka medyczna,  Kosmetologia I i II stopnia

Uprzejmie informuję, że w dniu 01.10.2018 roku o godzinie 12.30 odbędzie się spotkanie z Władzami Dziekańskimi oraz Opiekunem Roku dla studentów pierwszego roku studiów kierunku Analityka medyczna, Kosmetologia I i II stopnia

W dniu 01.10.2018 r.  w godzinach 13.30-15.30  dla studentów pierwszego roku studiów kierunku Analityka medyczna odbędzie się obowiązkowe szkolenie BHP w Auli Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Jedności 8 w Sosnowcu.

W dniu 02.10.2018 r.  w godzinach 9.00-11.00 studentów pierwszego roku studiów kierunku Kosmetologia I i II stopnia odbędzie się obowiązkowe szkolenie BHP w Auli Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Jedności 8 w Sosnowcu.

Prosimy o punktualne przybycie. Obecność obowiązkowa, strój galowy.

[Przesłano przez: Agnieszka Rabikowska]

SUM © 2016-2018