Uprzejmie informuję, że wnioski o przyznanie stypendium ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2018/2019 należy składać w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu  do dnia 07 września 2018 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące w/w stypendium znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego:  www.nauka.gov.pl

• Przed opracowaniem wniosku należy zapoznać się z tekstem rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 17 lipca 2015 r. w sprawie stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia przyznawanych studentom oraz ze szczegółowymi informacjami zamieszczonymi na stronie Ministerstwa.
  • Wnioski winny być przygotowane na odpowiednich formularzach, w sposób staranny, przejrzysty i czytelny.
  • Przy ocenie wniosków nie będą uwzględniane osiągnięcia, które były podstawą przyznania stypendium w poprzednich latach.
  • Wzór wniosku o przyznanie stypendium ministra za wybitne osiągnięcia można pobrać ze strony internetowej:

•     Uczelni (Student→Informacje organizacyjne→Pomoc socjalna i stypendia)

lub

Wnioski należy składać w 3 egzemplarzach oraz 1 komplet dokumentacji potwierdzającej zawarte we wniosku informacje, dotyczące osiągnięć naukowych lub/i artystycznych związanych z odbywanymi studiami lub/i sportowych, w wersji papierowej oraz w wersji elektronicznej (całość wniosku wraz z dokumentacją proszę przesłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

[Przesłano przez: Malwina Karolczyk]

SUM © 2016-2018