Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Uprzejmie informuję, że wnioski o przyznanie stypendium ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2018/2019 należy składać w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu  do dnia 07 września 2018 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące w/w stypendium znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego:  www.nauka.gov.pl

 • Przed opracowaniem wniosku należy zapoznać się z tekstem rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 17 lipca 2015 r. w sprawie stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia przyznawanych studentom oraz ze szczegółowymi informacjami zamieszczonymi na stronie Ministerstwa.
 • Wnioski winny być przygotowane na odpowiednich formularzach, w sposób staranny, przejrzysty i czytelny.
 • Przy ocenie wniosków nie będą uwzględniane osiągnięcia, które były podstawą przyznania stypendium w poprzednich latach.
 • Wzór wniosku o przyznanie stypendium ministra za wybitne osiągnięcia można pobrać ze strony internetowej:

  •     Uczelni (Student→Informacje organizacyjne→Pomoc socjalna i stypendia)

  lub

   

  Wnioski należy składać w 3 egzemplarzach oraz 1 komplet dokumentacji potwierdzającej zawarte we wniosku informacje, dotyczące osiągnięć naukowych lub/i artystycznych związanych z odbywanymi studiami lub/i sportowych, w wersji papierowej oraz w wersji elektronicznej (całość wniosku wraz z dokumentacją proszę przesłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

   

  [Przesłano przez: Malwina Karolczyk]

   

  image
   

  Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

  Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
  image
   

  Wydział Lekarski - Katowice

  Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
  image
   

  Wydział Farmaceutyczny

  Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
  image
   

  Wydział Nauk o Zdrowiu

  Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
  image
   

  Wydział Zdrowia Publicznego

  Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

  Fundusze Europejskie

  Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

  SUM © 2016-2019

   

   

   

  logo sum bottom

  ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
  ul. Poniatowskiego 15
  40-055 Katowice
  tel. 32 208 3600
  NIP: 634-000-53-01
  REGON: 000289035

  Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
  Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.