image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Zgodnie z "Regulaminem studiów" w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach warunki uzyskania zaliczenia/egzaminu z przedmiotów wynikających z planu studiów semestru zimowego w  roku akademickim 2013/2014 są następujące:

1. Zgodnie z § 15 pkt 1 Regulaminu Studiów: "Student zobowiązany jest do zaliczenia zajęć dydaktycznych w terminie wyznaczonym zgodnie z planem zajęć i uzgodnionym z prowadzącym zajęcia dydaktyczne, nie później niż do końca sesji egzaminacyjnej, którą kończy się nauczanie danego przedmiotu".
2. Zgodnie z § 14 pkt 15 Regulaminu Studiów: "Brak zaliczenia z przedmiotu kończącego się egzaminem lub nieusprawiedliwiona nieobecność studenta na egzaminie w wyznaczonym terminie jest równoznaczna z otrzymaniem oceny niedostatecznej".
3. Zgodnie z § 15 pkt 3 Regulaminu Studiów "Za zgodą Dziekana student może przystąpić w terminie późniejszym do zaliczenia/egzaminu z przedmiotów wynikających z planu studiów semestru zimowego, nie później niż do czasu zakończenia zajęć dydaktycznych semestru letniego".   
Student, który do końca zimowej sesji egzaminacyjnej nie uzyska zaliczenia, składa do Dziekanatu wniosek o przedłużenie zaliczenia przedmiotu z semestru zimowego.

 

[Przesłano przez: mgr Anna Sośnierz] 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.