Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

UWAGA!
STUDENCI WYDZIAŁU FARMACEUTYCZNEGO Z ODDZIAŁEM
MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU
ubiegający się o przyznanie pomocy materialnej w roku akademickim 2014/2015.

Wnioski o przyznanie:
° stypendium socjalne                                                 do 15września br.
° stypendium socjalne zwiększone                               do 15września br.
° stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych   do 30 września br.
° zapomogę                                                                 do 15września br.
° stypendium Ministra                                                  do 12 września br.
należy złożyć: W DZIEKANACIE WYDZIAUŁU FARMACEUTYCZNEGO Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ w SOSNOWCU, 41-200 Sosnowiec, ul. Jedności 8, pok. nr 3, tel. (32) 364 11 32 lub 364 – 11 - 31

Studenci I roku - (nowo – przyjęci) składają wnioski o przyznanie pomocy materialnej w terminie: do dnia 30 września br.

Prośba o osobiste składanie wniosków. Przyjmujemy wyłącznie wnioski kompletne.

Studenci ubiegający się o pomoc materialną do wniosku dołączają załączniki wymienione na stronie internetowej Uczelni, www.sum.edu.pl, które są dostępne w zakładce student - pomoc materialna, oraz dodatkowe zaświadczenia wymienione w załączniku nr 4 Regulaminu przyznawania pomocy materialnej dla studentów SUM – „Zasady dokumentowania dochodu i jego ustalania ” w zależności od indywidualnej sytuacji w rodzinie studenta , a także inne dokumenty na żądanie właściwego organu lub komisji.

Wnioski o przyznanie:

° stypendium Rektora do 15 października br.

należy złożyć: W DZIEKANACIE WYDZIAUŁU FARMACEUTYCZNEGO Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ w SOSNOWCU, 41-200 Sosnowiec, ul. Jedności 8, pok. nr 4 - tok studiów tel. (32) 364 11 26 do 11-29

 

 [Przesłano przez: B. Katarzynska]

                                       

 

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.