image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

 

ZAPISY NA FAKULTETY 
na rok akademicki 2014/2015

Ogłaszamy zapisy na fakultety na wszystkich kierunkach studiów prowadzonych na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach:


° kierunek farmacja (jednolite studia magisterskie)
° kierunek analityka medyczna (jednolite studia magisterskie)
° kierunek biotechnologia medyczna (studia I stopnia)
° kierunek biotechnologia medyczna (studia II stopnia)
° kierunek kosmetologia (studia I stopnia)
° kierunek kosmetologia (studia II stopnia)

1. Lista proponowanych fakultetów wraz z kartami modułów zamieszczona jest w zakładce Informacje Wydziałowe na stronie internetowej Uczelni.
2. Na fakultet/ty należy zapisać się osobiście w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego z Odziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu ul. Jedności 8.
3. Fakultet zostanie uruchomiony tylko wówczas, gdy wybierze go co najmniej 20 osób.
4. Tylko na kierunku farmacja, studenci IV roku mogą wybrać fakultet z V roku,
a studenci V roku mogą wybrać fakultet z IV roku.
5. Termin zapisów trwa od 22 do 28 maja 2014 roku.
6. Lista uruchomionych fakultetów zostanie ogłoszona 30 maja 2014 roku na stronie internetowej Uczelni. Studenci, którzy zapisali się na nieuruchomione fakultety, powinni zdecydować o wyborze innego fakultetu do dnia 04 czerwca 2014 roku.
7. Student nie może zapisać się na fakultet, który już zaliczył.
8. Studenci, którzy w ustalonym terminie nie wybiorą fakultetów, zostaną losowo przydzieleni na falultety na których będą wolne miejsca, przez Kolegium Dziekańskie w obecności starosty roku.

 

[Przesłano przez: Anna Sośnierz]

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.