Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

 

Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej informuje, że egzamin licencjacki dla studentów III roku kierunku biotechnologia Ist  odbędzie się dnia 2 lipca 2014 roku od godziny 9:00 w budynku Dziekanatu, przy ul. Jedności 8.

Warunkiem przystąpienia do egzaminu licencjackiego jest złożenie w terminie do dnia 26 czerwca 2014 roku w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego następujących dokumentów:

- uzupełniony indeks wraz z kartą okresowych osiągnięć studenta,
- uzupełniona karta obiegowa, /do pobrania/
- zdjęcia o wymiarze 4,5cm x 6,5cm (4 zdjęcia polska wersja dyplomu, 6 zdjęć polska i angielska wersja dyplomu),
- studenci zainteresowani uzyskaniem dyplomu w wersji angielskiej muszą wypełnić podanie do Dziekana z prośbą o wydanie takiego dyplomu, /do pobrania/
- dowód wpłaty na kwotę 60zł - wersja polska dyplomu lub 100zł - wersja polska i angielska dyplomu,
- wypełniona ankieta do suplementu. /do pobrania/

Dodatkowo dla osób, które posiadają indywidualne osiągnięcia, kserokopię dokumentów potwierdzających m.in.: udział w konferencjach, publikacje, czynny udział w kołach naukowych, nagrody i wyróżnienia. Jeśli jest wersja angielska dyplomu prosimy o przetłumaczenie tych osiągnięć.

[Przesłano przez: Anna Wrońska]

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.