Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Logo Erasmus+

Zgodnie z Regulaminu w sprawie zasad i kryteriów naboru studentów, słuchaczy studiów doktoranckich i pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+ Szkolnictwo Wyższe, Mobilność Edukacyjna, stanowiącym załącznik do Zarządzenia Nr 68/2018 z dnia 25.04.2018 r. Rektora SUM, Uczelniana Komisja Rekrutacyjna Programu Erasmus+ ogłasza nabór na:

Wyjazdy studentów/słuchaczy studiów doktoranckich/absolwentów na praktykę w roku akademickim 2018/2019
Termin składania dokumentów we właściwym Dziekanacie
30.01.2019 – 18.03.2019

Wyjazdy studentów/słuchaczy studiów doktoranckich na studia w roku akademickim 2019/2020
Termin składania dokumentów we właściwym Dziekanacie
30.01.2019 – 18.03.2019

Zgodnie z ww. Regulaminem formularz zgłoszeniowy, zaświadczenie i/lub dokument potwierdzający znajomość języka obcego oraz dokumenty potwierdzające dodatkowe kryteria należy złożyć we właściwym Dziekanacie Wydziału.

Przekazanie dokumentów studentów/słuchaczy studiów doktoranckich przez właściwy Dziekanat do Rektoratu SUM odbędzie się do dnia 27 marca 2019 r.
Data ogłoszenia wyników powyższych naborów nastąpi do dnia 24 kwietnia 2019.

[Przesłano przez: Aneta Roślicka]

SUM © 2016-2019