Uroczystość poprowadzili:

• Pan Karol Krystek – Przewodniczący Samorządu Studenckiego,
  • Pan Kamil Okólski – Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studenckiego.

W Inauguracji Roku Akademickiego wzięły udział Władze Wydziału:

• Pani prof. dr hab. n. med. Krystyna Olczyk – Dziekan Wydziału
  • Prodziekani: Pani dr hab. n. med. Katarzyna Komosińska-Vassev,  Pani dr hab. n. farm. Ewa Chodurek, Pan dr hab. n. med. Robert Wojtyczka.

Na wstępie, Pani prof. dr. hab. n. med. Krystyna Olczyk – Dziekan Wydziału otworzyła uroczystość i przywitała zebranych Gości.
Następnie, Pan dr hab. n. med. Robert Wojtyczka – Prodziekan ds. Studenckich, przybliżył zebranym najważniejsze zapisy Regulaminu Studiów w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.
Podczas Uroczystości Pani dr n. biol. Grażyna Janikowska – Przewodnicząca Polskiego Towarzystwa   Farmaceutycznego,  przedstawiła  informacje  na   temat  działalności  PTFarmu.
Po powyższych wystąpieniach nastąpił moment uroczystej immatrykulacji a Studenci I roku złożyli ślubowanie.

[Przesłano przez: Aneta Roślicka]

SUM © 2016-2018