Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

Inauguracja

 

Kierunek:  Farmacja,  Biotechnologia medyczna I i II stopnia

Uprzejmie informuję, że w dniu 01.10.2018 roku o godzinie 9.00 odbędzie się spotkanie z Władzami Dziekańskimi oraz Opiekunem Roku dla studentów pierwszego roku studiów kierunku Farmacja, Biotechnologia medyczna I i II stopień.

Spotkanie odbędzie się w Auli Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Jedności 8 w Sosnowcu (Kampus A).

W dniu 01.10.2018 r.  w godzinach 10.00-12.00  dla studentów pierwszego roku studiów kierunku Farmacja odbędzie się obowiązkowe szkolenie BHP w Auli Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Jedności 8 w Sosnowcu.

W dniu 02.10.2018 r.  w godzinach 09.00-11.00  dla studentów pierwszego roku studiów kierunku  Biotechnologia medyczna i i II stopnia, odbędzie się obowiązkowe szkolenie BHP w Auli Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Jedności 8 w Sosnowcu.


Kierunek:  Analityka medyczna,  Kosmetologia I i II stopnia

Uprzejmie informuję, że w dniu 01.10.2018 roku o godzinie 12.30 odbędzie się spotkanie z Władzami Dziekańskimi oraz Opiekunem Roku dla studentów pierwszego roku studiów kierunku Analityka medyczna, Kosmetologia I i II stopnia

Spotkanie odbędzie się w Auli Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Jedności 8 w Sosnowcu (Kampus A).

W dniu 01.10.2018 r.  w godzinach 13.30-15.30  dla studentów pierwszego roku studiów kierunku Analityka medyczna odbędzie się obowiązkowe szkolenie BHP w Auli Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Jedności 8 w Sosnowcu.

W dniu 02.10.2018 r.  w godzinach 9.00-11.00 studentów pierwszego roku studiów kierunku Kosmetologia I i II stopnia odbędzie się obowiązkowe szkolenie BHP w Auli Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Jedności 8 w Sosnowcu.

Prosimy o punktualne przybycie. Obecność obowiązkowa, strój galowy.

 

[Przesłano przez: Agnieszka Rabikowska]

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.