W dniu 10 maja 2018 r. na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej  w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego odbyła się Uroczysta Promocja Doktorska.

Na wstępie, Pani prof. dr hab. n. med. Krystyna Olczyk – Dziekan Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu przywitała zebranych gości i otworzyła uroczystość.

W wydarzeniu wzięli udział:

• Pan prof. dr hab. n. farm. Stanisław Boryczka - Prorektor ds. Kształcenia Podyplomowego i Ustawicznego,
  • Pan dr hab. n. med. Damian Czyżewski - Prorektor ds. Klinicznych,
  • Pani dr hab. n. med. Katarzyna Komosińska-Vassev – Prodziekan Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu,
  • Pan mgr Zdzisław Gawroński - V-ce Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej,

Promotorzy, Członkowie Rady Wydziału, Emerytowani Profesorowie,

Rodzina i Przyjaciele Promowanych.

Podczas uroczystości wręczono:

• 4 dyplomy doktora habilitowanego:
    Pani dr hab. n. farm. Ewie Adamek
    Pani dr hab. n. farm. Beacie Morak-Młodawskiej
    Panu dr hab. n. farm. Pawłowi Ramos
    Panu dr hab. n. farm. Sławomirowi Wilczyńskiemu
  • 24 dyplomy doktora, w tym 17 dyplomów doktora nauk medycznych i 7 dyplomów doktora nauk farmaceutycznych
  • Wyróżnienia rozprawy doktorskich otrzymali:
    Pani dr n. med. Natalia Gawlik-Rzemieniewska
    Pani dr n. farm. Monika Kadela-Tomanek
    Pani dr n. med. Małgorzata Kimsa-Furdzik

Na zakończenie, Pani Dziekan prof. dr hab. n. med. Krystyna Olczyk raz jeszcze pogratulowała Promowanym osiągniętego sukcesu zawodowego i uroczyście zakończyła wydarzenie.

[Przesłano przez: Grzegorz Wszelaki]

SUM © 2016-2018