Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Pracownicy – Nauczyciele Akademiccy
Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Uprzejmie informuję, że na stronie internetowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w zakładce Pracownik dostępne są formularze wniosków: o nagrodę Rektora dla nauczycieli akademickich w zakresie działalności dydaktycznej oraz w zakresie działalności organizacyjnej.

Szczegóły dotyczące ww. nagród dostępne są w Regulaminie przyznawania nagród Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach dla nauczycieli akademickich (Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr 40/2022 z dnia 29.06.2022 r. Senatu SUM zmieniający Załącznik nr 1 do Uchwały nr 20/2021 z dnia 24.03.2021 Senatu SUM).

Zgłoszenia o przyznanie nagrody za osiągnięcia dydaktyczne i organizacyjne składa się w terminie od 1 lipca do 30 września 2022 r. do Dziekana Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu SUM.

Dr n. med. Robert Kubina
Prodziekan ds. Studenckich