Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

KOMUNIKAT NR 1/ 2021 DZIEKANA WYDZIAŁU NAUK FARMACEUTYCZNYCH W SOSNOWCU
Z DNIA 20.01.2021 r


w sprawie: zasad wyboru tematu pracy licencjackiej/ magisterskiej
przeznaczonej do realizacji w roku akademickim 2021/ 2022

 


UWAGA

Studenci IV roku jednolitych studiów magisterskich kierunku: farmacja i analityka medyczna, I roku studiów drugiego stopnia kierunków: kosmetologia i biotechnologia medyczna oraz II roku studiów pierwszego stopnia kierunków: kosmetologia i biotechnologia medyczna Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach


Dziekan Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach uprzejmie informuje o zasadach wyboru tematu pracy licencjackiej/ magisterskiej przeznaczonej do realizacji w roku akademickim 2021/ 2022:

  1.  Student za pomocą poczty elektronicznej w domenie studenckiej @365.sum.edu.pl, kontaktuje się z Promotorem na danej Jednostce Organizacyjnej i ustala wybór tematu pracy licencjackiej/ magisterskiej. Student może wybrać tylko jeden temat pracy dyplomowej.
  2. Student po uzgodnieniu tematu, przesyła do wybranego Promotora, pobrane ze strony Wydziału „Skierowanie do realizacji pracy dyplomowej" (ścieżka dostępu: Student – Dziekanat Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu – druki do pobrania)
  3. Promotor potwierdza wybór tematu pracy przez danego Studenta składając na „Skierowanie do realizacji pracy dyplomowej" podpis cyfrowy i odsyła Studentowi na podanego e-maila w domenie @365.sum.edu.pl
  4. Student, po otrzymaniu podpisanego przez Promotora podpisem cyfrowym skierowania, dokonuje w Wirtualnym Dziekanacie wyboru tematu pracy licencjackiej/ magisterskiej i przesyła drogą mailową  (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) podpisany przez Promotora wniosek do Dziekanatu w terminie: od 27.01.2021 r do 03.02.2021 r.


W przypadku braku zapisu studentów na prace dyplomowe w pierwszej turze zapisów, studenci dokonują wyboru tematu pracy dyplomowej w drugiej turze, z niewybranych i dostępnych tematów prac licencjackich/ magisterskich w terminie od 08.02.2021 r. do 10.02.2021 r.

UWAGA!
Zapis studenta na więcej niż jedną pracę dyplomową lub zapis bez uzgodnienia z promotorem, skutkuje anulowaniem zapisu i losowym doborem tematu z pozostałych tematów prac dyplomowych.


Z wyrazami szacunku,
dr hab. n. med. Robert Wojtyczka
Dziekan
Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2020

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.