Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

uwaga - komunikat

Komunikat Nr 6/2020 Dziekana Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu z dnia 24.09.2020 r.

w sprawie spotkania organizacyjnego studentów I roku kierunków prowadzonych przez Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

UWAGA

STUDENCI I ROKU WSZYSTKICH KIERUNKÓW Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu W ROKU AKADEMICKIM 2020/2021

Dziekan Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zaprasza na spotkanie organizacyjne w dniu 01.10.2020 r. studentów I roku kierunków: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia I i II stopnia, biotechnologia medyczna I i II stopnia według poniższego harmonogramu:

• FARMACJA – Nazwiska od A - Ł - godzina 9:00 , Nazwiska od M- Ż - godzina 10:00
  • ANALITYKA MEDYCZNA – godzina 11:00
  • KOSMETOLOGIA I stopnia oraz BIOTECHNOLOGIA MEDYCZNA I stopnia – godzina 12:00
  • KOSMETOLOGIA II stopnia oraz BIOTECHNOLOGIA MEDYCZNA II stopnia – godzina 13:00

Spotkania organizacyjne odbędą się w Auli Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu przy ul. Jedności 8 w Sosnowcu.

Prosimy o wcześniejsze przybycie, obecność obowiązkowa.

Ze względu na sytuację epidemiczną, prosimy o przybycie w maseczkach, dezynfekcję rąk przy wejściu do budynku Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu oraz zachowanie odległości 2 metrów.

Jednocześnie informujemy, że obowiązkowe szkolenie BHP odbędzie się w formie e-learningowej w okresie od 01.10-31.10. 2020 r.

Dziekan Wydziału Nauk Farmaceutycznych
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach