Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ul. Ostrogórska 30, Sosnowiec

• zwiedzanie Muzeum Medycyny i Farmacji
• stanowiska do pomiarów: tętna, ciśnienia tętniczego krwi, stężenia glukozy we krwi, stężenia cholesterolu we krwi
• warsztaty: wykonywanie czopków w aptece powojennej

Zapraszamy również na wykłady:

dr n. med. Marcin Leśniewski
„Medycyna - ciągły postęp, permanentny rozwój, nieustanne wyzwania”
mgr Małgorzata Stępień
„Pasja tworzenia… czyli historia powstania Muzeum Medycyny i Farmacji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach”

Wstęp bezpłatny

[Przesłano przez: Aneta Roślicka]