Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Uwaga

I N F O R M A C J A    O    W Y C I E C Z C E

SAMORZĄD UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU PRZY ŚLĄSKIM UNIWERSYTECIE MEDYCZNYM W SOSNOWCU ORGANIZUJE W DNIU 23 MAJA 2019 R. WYCIECZKĘ TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZĄ :

GÓRA ŻAR – JEZIORO ŻYWIECKIE- ŻYWIEC I JEGO ATRAKCJE.

PEŁNY KOSZT WYJAZDU 85 ZŁ. , A W TYM:
-PRZEJAZD AUTOKAREM W OBIE STRONY;
-BILETY NA KOLEJKĘ LINOWO-TERENOWĄ NA GÓRĘ ŻAR W OBIE STRONY ;
-OBIAD W KARCZMIE ŻYWIECKIEJ;
-BILETY DO MUZEUM REGIONALNEGO W ŻYWCU;
-PRZEWODNIK PO MUZEUM ORAZ ATRAKCJACH ŻYWCA ;
-UBEZPIECZENIE.

Harmonogram wycieczki:
Wyjazd autokarem o godzinie 8,00. Dojazd do Porąbki, gdzie znajduje się zapora spiętrzająca wody rzeki Soły, tworząc jezioro międzybrodzkie. Przejazd do Tresnej i spacer po kolejnej zaporze dzielącej jezioro międzybrodzkie z żywieckim . Dojazd do stacji kolejki linowej na Górę Żar i wyjazd na szczyt. Tam znajduje się elektrownia szczytowo-pompowa z jeziorem na szczycie . Z góry rozciąga się panorama na Kotlinę Żywiecką z Jeziorem Żywieckim oraz wznoszące się nad nią szczyty Beskidu Żywieckiego i Beskidu Śląskiego, oraz Małego. Przejazd do Żywca, obiad i zwiedzanie muzeum żywieckiego oraz pozostałych atrakcji Żywca (KOMPLEKS MUZEALNO-PAŁACOWY, STARY ZAMEK, RYNEK, RATUSZ,DZWONNICA,PAŁAC HABSBURGÓW,DOMEK CHIŃSKI ). Na koniec czas wolny oraz wyjazd w drogę powrotną planowany na godzinę 18,00.

WYJAZD NASTĄPI W DNIU 23 maja 2019 R. Z PARKINGU PRZY TEATRZE ZAGŁĘBIA O GODZINIE 8,00.
PRZEWIDYWANA GODZINA POWROTU 19,30.
ZAPISY NA WYCIECZKĘ WRAZ Z WPŁATĄ PRZYJMOWANE BĘDĄ WE WTORKI 9 KWIETNIA I 7 MAJA PO WYKŁADACH ORAZ W ŚRODY 10 KWIETNIA I 8 MAJA BR. PODCZAS DYŻURÓW SAMORZĄDU.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
SAMORZĄD UTW.


[Przesłano przez: Magdalena Kimsa-Dudek]

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.