Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy na wycieczkę autokarową organizowaną przez PTTK Sosnowiec
„PILICA – OD PILICKICH DO MOESÓW”
w dniu 24.11.2018 r.

Wyjazd z Sosnowca (przystanek autobusowy Dęblińska) o godz. 7.00
Wyjazd z Dąbrowy Górniczej (przystanek autobusowy DG Centrum w kierunku Gołonoga – po zgłoszeniu przy zapisie na wycieczkę) o godz. 7.15

Przejazd trasą: Sosnowiec – Pilica (Pałac w Pilicy – spacer po parku pałacowym, cmentarz ewangelicki – pozostałości epoki Moesów, ruiny kościoła na Zarzeczu, rynek; Wzgórze św. Piotra, średniowieczna kolegiata śś. Janów – zwiedzanie, czas wolny) – Smoleń (zamek Pilcza) – Wierbka (ruiny pałacu Moesów) – Sosnowiec
Koszt wycieczki 70 zł plus 7 zł bilet wstępu do zamku Smoleń. Członkowie PTTK 65 zł. plus wstęp na zamek Smoleń.
W ramach kosztu Organizator zapewnia:
° przewóz Uczestników
° obsługę Pilota lub Przewodnika
° ubezpieczenie NNW
Istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, zapewnienia posiłku.
UWAGA: Należy zabrać obuwie odpowiednie do krótkiego spaceru w terenie leśnym (cmentarz ewangelicki, Wzgórze św. Piotra)
Program może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne i względy organizacyjne – decyduje o tym Przewodnik.
Zgłoszenia wraz z wpłatą we wtorek 13.XI.2018 przed wykładem w godz.15.15 – 15.45. u koleżanki Jolanty Longosz

[Przesłano przez: Agnieszka Synowiec-Wojtarowicz]

SUM © 2016-2018