Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy  seniorów, którzy lubią śpiewać na spotkania w Filharmonii Śląskiej w Katowicach przy ul. Sokolskiej, w piątki, dwa razy w miesiącu. Koszt spotkania 10 zł.

Harmonogram spotkań zostanie podany przed wykładem 30.10.2018, a także na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy również melomanów do Filharmonii Śląskiej na próby generalne w piątek, raz w miesiącu.Próby generalne piątkowych ,wieczornych koncertów zaczynają się rano o godz. 9.30. Cena biletu 2 zł.

Poniżej wykaz piątków z próbami.

Wykaz piątków:
30.XI.2018 - REQUIEM VERDIEGO
21.XII. 2018 - ŚWIĄTECZNA MUZYKA FILMOWA
11.I. 2019 - KONCERT KARNAWAŁOWY
8.II. 2019 - MOZART, BEETHOVEN, CZAJKOWSKI
22.III. 2019 - POD ZŁOTA BATUTĄ - DANIEL SMITH - MOZART, BRAHMS
26.IV. 2019 - KONCERT DYPLOMANTÓW AKADEMII MUZYCZNEJ
17.V. 2019 - KONCERT Z OKAZJI DWUSETNEJ ROCZNICY URODZIN STANISŁAWA
MONIUSZKI

Wszelkie informacje na ten temat u koleżanki Jolanty Longosz.

[Przesłano przez: Agnieszka Synowiec-Wojtarowicz]

SUM © 2016-2018