Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Sosnowiec logo

Szanowni Państwo,
Miejski Rzecznik Konsumentów w Sosnowcu zaprasza na spotkanie z przedstawicielami Urzędu Komunikacji Elektronicznej, które odbędzie się w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Sosnowcu w dniu 17 maja 2018r. o godzinie 10:00. Spotkanie jest organizowane w ramach prowadzonej przez UKE kampanii edukacyjnej skierowanej do Seniorów „Wiem co podpisuję”.

Na rynku telekomunikacyjnym zachodzą bardzo dynamiczne procesy związane z postępem technologicznym, rozwojem sieci telekomunikacyjnych i pojawianiem się nowych usług oraz dostawców. Często niestety dochodzi do nieuczciwych praktyk rynkowych, na które narażeni są konsumenci, a zwłaszcza Seniorzy. Konsumenci najczęściej zapominają o wadze i znaczeniu własnego podpisu, który stanowi potwierdzenie akceptacji warunków umowy. Mając na uwadze powyższe absolutnie niezbędna jest edukacja i poszerzanie świadomości konsumenckiej, które stanowią działania prewencyjne i zapobiegawcze. Tylko świadomy i ostrożny konsument jest w stanie uchronić się przed kłopotami i zareagować na czas w sytuacji nieuczciwego zachowania przedstawiciela handlowego.
Uprzejmie proszę o przekazanie tego zaproszenia Seniorom i rozpowszechnienie informacji o spotkaniu.

Z wyrazami szacunku,
Adrianna Peć
Miejski Rzecznik Konsumentów w Sosnowcu

 

 [Przesłano przez: Agnieszka Synowiec-Wojtarowicz]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2020

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.