Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Drodzy Słuchacze UTW SUM!

Jeśli lubisz śpiewać i spędzać miło czas w gronie śpiewających seniorów zapraszamy na spotkania seniorskie w Filharmonii  Śląskiej  w piątki, raz w miesiącu. Koszt spotkania 10 zł.

Najbliższe spotkanie dnia 23 marca o godzinie 12 w Filharmonii Śląskiej.

Również raz w miesiącu, w ostatni piątek miesiąca można kupić bilet na próbę generalną wieczornego koncertu w cenie 1 zł. Próby zaczynają się o godzinie 9.30.

w imieniu samorządu UTW SUM
Jolanta Wołoszyńska-Longosz