komunikat

Mając na względzie obecną sytuację epidemiczną z przykrością zawiadamiamy, iż kolejna edycja Uniwersytetu III Wieku Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w roku akademickim 2020/2021 nie zostanie uruchomiona w semestrze zimowym br. W zależności od przebiegu epidemii o dalszych decyzjach związanych z organizacją przedsięwzięcia i jego formule będziemy Państwa informować na bieżąco.

W lutym 2021 roku przeanalizujemy możliwość podjęcia funkcjonowania Uniwersytetu w semestrze letnim. O podjętej decyzji poinformujemy Państwa poprzez stronę internetową SUM. Powyższe działanie podyktowane jest troską o zdrowie uczestników Uniwersytetu III Wieku. Jednocześnie dziękujemy Państwu za obecność w poprzednich latach i jest nam ogromnie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Po wznowieniu zajęć w formie stacjonarnej zapraszamy i czekamy na Państwa!
W związku z zawieszeniem zajęć Uniwersytetu III Wieku w semestrze letnim w roku akademickim 2019/2020, opłaty z tytułu uczestnictwa zostaną przeksięgowane na poczet przyszłych opłat lub zwrócone na wniosek uczestnika. W tym celu proszę o kontakt z Panią Justyną Bula (nr telefonu: 32/208 35 07 lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).


[Przesłano przez: Justyna Bula]