Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jeśli skończyłeś 60 lat warto wyrobić sobie
1. Ogólnopolską Kartę Seniora
Wyrobienie karty jest bezpłatne. Należy pobrać i wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.glosseniora.pl
2. Kartę Aktywny Senior – dla mieszkańców Sosnowca. Wystarczy
. - Przygotować dowód osobisty.
- Wypełnić wniosek (do pobrania na stronie internetowej w zakładce pliki do pobrania, lub w Wydziale Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, ul. 3-go Maja 33, 41-200 Sosnowiec, pokój 403, piętro III.
- Złożyć wniosek w Wydziale Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, ul. 3-go Maja 33, 41-200 Sosnowiec, pokój 403, piętro III, poniedziałek od 7:30 do 18:00; wtorek, środa, czwartek 7:30 do 15:30 oraz w piątek 7:30 do 13:00.
- Odebrać kartę – osobiście.

[Przesłano przez: Magdalena Kimsa-Dudek]

SUM © 2016-2020