Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

MULTIMEDIALNE ORATORIUM NA BOŻE NARODZENIE 3 grudnia 2019, godz. 11:00 i 19:00

sala Kijów.Centrum

Poetyckie teksty Leszka Aleksandra Moczulskiego (autora słów do _Nieszporów Ludźmierskich_), głos Jerzego Stuhra, jako narratora, urzekająca muzyka Mikołaja Blajdy – krakowskiego kompozytora, dyrygenta i producenta muzycznego oraz fantastyczne efekty wizualne!

Niezwykłe widowisko muzyczne Filharmonii Futura!

Wyjątkowi wykonawcy: Michał Gasz, Sylwia Lorens, Anna Sokołowska, Chór Fermata z Zielonek, chór Con Fuoco AGH (przy wieczornym koncercie) i Orkiestra Filharmonii Futura.

”Do Betlejem" to połączenie tradycyjnej formy z nowoczesnymi rozwiązaniami scenicznymi. Barwne, porywające widowisko, opowiadające w lekki i przystępny sposób historię przyjścia na świat Dzieciątka Jezus. Projekcje filmowe i efekty świetlne
znakomicie uzupełniają warstwę tekstową i muzyczną.
Multimedialny spektakl ma charakter familijny i przeznaczony jest dla widzów w każdym wieku.

Filharmonia Futura zaprasza w świąteczną podróż do Betlejem!

Trailer: http://filharmoniafutura.pl/do-betlejem-oratorium/

Bilety w cenie 45-110 zł
Dla grup zorganizowanych (powyżej 20 osób), w tym seniorów, dzieci, młodzieży, pracowników firm oraz nauczycieli, przygotowaliśmy specjalną ofertę – 45 zł/bilet.
Na każde zakupione 20 biletów opiekun gratis!

Sprzedaż on-line:

Bilety, rezerwacje grupowe, informacja: tel. 533 955 593