Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Drogie Uniwersytety Trzeciego Wieku,

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie fotograficzno-plastycznym pod nazwą „Obrazy Natury”.

Konkurs ma 3 kategorie wiekowe: dla dzieci, młodzieży i seniorów abyście mogli ogłosić go na swoim UTW oraz zaprosić do udziału wszystkie zaprzyjaźnione przedszkola, szkoły, ośrodki wychowawcze etc. Uwaga: przewidzieliśmy też nagrody dla najaktywniejszej placówki oświatowej czy senioralnej, z której otrzymamy najwięcej zgłoszeń!

Cel konkursu: podniesienie świadomości ekologicznej seniorów, dzieci i młodzieży w zakresie różnorodności biologicznej i ochrony przyrody na obszarach chronionych.

Forma prac: zdjęcia, plakat, obraz, grafika wykonane w dowolnej technice wraz z opisem, jak praca wiąże się z tematyką ochrony przyrody w Polsce.

Uczestnicy w 3 kategoriach wiekowych:

- Dzieci do 10 roku życia,

- Młodzież od 11 do 19 roku życia

- Seniorzy 55+

Nagrody: multimedialne nagrody dla zwycięzców w każdej kategorii oraz nagrody specjalne dla placówek oświatowych oraz organizacji seniorów z których przyjdzie najwięcej zgłoszeń.

Termin przysłania prac: 15 listopada 2019r.

Więcej informacji wraz z Formularzem konkursowym i Regulaminem
dostępne jest na stronie http://naturanapokolenia.pl/konkurs/

W razie pytań z Państwa strony jestem do dyspozycji. Zapraszamy!

Pozdrawiam serdecznie,

Ewelina Skoczeń