Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Baner 60 + Kultura

W tym roku Śląskie Centrum Wolności i Solidarności w Katowicach po raz pierwszy włącza się w ogólnopolską akcję "60 + Kultura" organizowaną przez MKiDN. 28 września br. (sobota) organizujemy specjalne wydarzenie przeznaczone wyłącznie dla seniorów - wycieczkę busem turystycznym po ciekawych, a mało znanych i trudno dostępnych miejscach naszego regionu.

Ze względu na wyjątkową rocznicę, w programie szczególnie uwzględnimy miejsca związane z powstaniami śląskimi i obroną Śląska w 1939 roku. Udział jest całkowicie bezpłatny - zasady uczestnictwa oraz krótki opis wycieczki przesyłamy w załączniku.

WARTO ZAZNACZYĆ, ŻE ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY ZOSTAŁ PARTNEREM WYCIECZKI, I UGOŚCI UCZESTNIKÓW W MUZEUM MEDYCYNY I FARMACJI W SOSNOWCU.

Zapisy trwają do wyczerpania miejsc.

[Przesłano przez: M.Kimsa-Dudek]

SUM © 2016-2019