Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

04 marzec 2019

Komunikat 04.03.2019r.

Logo SUM

Dzień Otwarty dla Seniorów i Inauguracja UTW w roku akad. 2019/2020 w dniu 10 października 2019 r. w Centrum Dydaktycznym WNoZ w Katowicach-Ligocie, ul Medyków 12

W programie:
11:00 -- wykład "Radości w starości"
prof. dr hab. n. med. Jadwiga Jośko-Ochojska
(Katedra i Zakład Medycyny i Epidemiologii Środowiskowej, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach)
12:00 -- wykład i zajęcia praktyczne "Jak starzeć się pomyślnie - aktywny senior we współczesnym świecie"
dr hab. n o zdr. Anna Brzęk, dr n. o kult. fiz. Andrzej Knapik, mgr Ewelina Grabska
(Katedra Fizjoterapii, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach)
13:00 -- zwiedzanie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w Katowicach-Ligocie, ul
Medyków 8b

[Przesłano przez: Anna Olejko-Wachnik]