Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Uwaga

Przypominamy, że  w dniu że dnia 29 maja o godzinie 10.00 odbędzie się wycieczka do Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii.

Oferta SENIOR  dla uczestników UTW w Zabrzu
Karnet Senior:
-Siłownia z nowoczesnym i ergonomicznym sprzętem, w skład którego wchodzą między innymi maszyny rehabilitacyjne.
- 5 rodzajów zajęć grupowych dedykowanych seniorom. Spokojne zajęcia wzmacniające układ kostny i usprawniające układ kardiologiczny.
- Opieka trenerska w cenie karnetu. Wykwalifikowana kadra, w której skład wchodzi również fizjoterapeuta dbający o bezpieczeństwo i efektywność ćwiczeń naszych klubowiczów.
- Strefa relaksacyjno-zdrowotna, w skład której wchodzi tężnia solankowa oraz sauny.
- Masaże na łóżku wodnym oraz fotelach.
- Darmowe napoje izotoniczne bez ograniczeń.
- Badania kardiologiczne i profesjonalna analiza składu ciała.

Cena karnetu 120 zł/ miesięcznie.
Telefon do klubu:  +48 600 679 000

20190528 ulotka-przod-senior