Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Konferencja

Szanowni Państwo,
W dniu 25 maja 2018 odbędzie się "Piknik Pokoleń" z licznymi atrakcjami organizowany na terenie kampusu w Zabrzu-Rokitnicy (ul. Jordana 19)

W trakcie pikniku uczestnicy będą mogli zwiedzić funkcjonujące Katedry i Zakłady. W programie znajdzie się mnóstwo konkursów z wiedzy o uczelni przygotowanych dla absolwentów oraz obecnych studentów i pracowników.
Zabawie piknikowej towarzyszyć będą występy artystów „medyków” oraz koncerty i występy zaproszonych gości. Wyczerpane w zabawie siły będzie można zregenerować w namiocie biesiadnym przy grochówce i smakołykach z grilla.
Wystąpi chór uczelniany, Lotharsi, Grupa Zawratu, Foryś Band. Gwiazda wieczoru: zespół Lombard
Wszystkich chętnych do udziału w tym fantastycznym wydarzeniu zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego (REJESTRACJA JEST OBOWIĄZKOWA)

http://70lat.sum.edu.pl/index.php/formularz-rejestracyjny/

W imieniu Komitetu Organizacyjnego chcielibyśmy zaprosić Państwa również na organizowaną przez nas V MIĘDZYNARODOWĄ INTERDYSCYPLINARNĄ KONFERENCJĘ NAUKOWO - SZKOLENIOWĄ PT. „TRZY SIOSTRY LĘKU: AGRESJA, NIENAWIŚĆ I TRAUMA” która odbędzie się 8-9 czerwca 2018 roku w Katowicach-Ligocie.

Ulotka

 
[Przesłano przez: SD Zabrze]

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.