Konferencja

Szanowni Państwo,
W dniu 25 maja 2018 odbędzie się "Piknik Pokoleń" z licznymi atrakcjami organizowany na terenie kampusu w Zabrzu-Rokitnicy (ul. Jordana 19)

W trakcie pikniku uczestnicy będą mogli zwiedzić funkcjonujące Katedry i Zakłady. W programie znajdzie się mnóstwo konkursów z wiedzy o uczelni przygotowanych dla absolwentów oraz obecnych studentów i pracowników.
Zabawie piknikowej towarzyszyć będą występy artystów „medyków” oraz koncerty i występy zaproszonych gości. Wyczerpane w zabawie siły będzie można zregenerować w namiocie biesiadnym przy grochówce i smakołykach z grilla.
Wystąpi chór uczelniany, Lotharsi, Grupa Zawratu, Foryś Band. Gwiazda wieczoru: zespół Lombard
Wszystkich chętnych do udziału w tym fantastycznym wydarzeniu zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego (REJESTRACJA JEST OBOWIĄZKOWA)

W imieniu Komitetu Organizacyjnego chcielibyśmy zaprosić Państwa również na organizowaną przez nas V MIĘDZYNARODOWĄ INTERDYSCYPLINARNĄ KONFERENCJĘ NAUKOWO - SZKOLENIOWĄ PT. „TRZY SIOSTRY LĘKU: AGRESJA, NIENAWIŚĆ I TRAUMA” która odbędzie się 8-9 czerwca 2018 roku w Katowicach-Ligocie.

Ulotka

[Przesłano przez: SD Zabrze]