Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
komunikat

Mając na względzie obecną sytuację epidemiczną z przykrością zawiadamiamy, iż kolejna edycja Uniwersytetu III Wieku Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w roku akademickim 2020/2021 nie zostanie uruchomiona w semestrze zimowym br. W zależności od przebiegu epidemii o dalszych decyzjach związanych z organizacją przedsięwzięcia i jego formule będziemy Państwa informować na bieżąco.

W lutym 2021 roku przeanalizujemy możliwość podjęcia funkcjonowania Uniwersytetu w semestrze letnim. O podjętej decyzji poinformujemy Państwa poprzez stronę internetową SUM. Powyższe działanie podyktowane jest troską o zdrowie uczestników Uniwersytetu III Wieku. Jednocześnie dziękujemy Państwu za obecność w poprzednich latach i jest nam ogromnie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Po wznowieniu zajęć w formie stacjonarnej zapraszamy i czekamy na Państwa!
W związku z zawieszeniem zajęć Uniwersytetu III Wieku w semestrze letnim w roku akademickim 2019/2020, opłaty z tytułu uczestnictwa zostaną przeksięgowane na poczet przyszłych opłat lub zwrócone na wniosek uczestnika. W tym celu proszę o kontakt z Panią Justyną Bula (nr telefonu: 32/208 35 07 lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).


[Przesłano przez: Justyna Bula]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.