Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Uwaga

Uprzejmie informuję, że nastąpiła zmiana terminu egzaminu końcowego dla uczestników Uniwersytetu Licealisty w Zabrzu w roku akademickim 2018/2019.
Odbędzie się on w dniu 18 czerwca 2019 r. (wtorek) o godz. 16.00.

Miejsce: Katedra Biochemii, Zabrze-Rokitnica, ul. Jordana 19

[Przesłano przez: Renata Rosińska]

Uwaga

Informujemy, że EGZAMIN KOŃCOWY dla uczestników Uniwersytetu Licealisty w Zabrzu w roku akademickim 2018/2019 odbędzie się w dniu 19 czerwca 2019 r. o godz. 16.00.

Rekrutacja

Uprzejmie informuję, że elektroniczna rekrutacja do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku (dawniej Uniwersytet Licealisty) przy Wydziale Lekarskim w Katowicach i Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu odbędzie się w dniach 1.06-16.06.2019. Elektroniczny formularz zgłoszenia do udziału w projekcie można wypełnić pod adresem:

Uwaga

Zajęcia z anatomii odbędą się w dniach  24 kwietnia, 8 maja, 15 maja, 22 maja 2019 r.  (środy) od godz. 16.00

[Przesłano przez: Renata Rosińska]

Uwaga

ZDROWIE PUBLICZNE (5 godzin sem, 5 godzin X 2 ćwiczenia)

1. Styl życia a zdrowie - styl życia, zachowania zdrowotne, stres, neurobiologiczne podłoże emocji i agresji.
(sem.5 godzin 27.03-mgr Jacek Olszewski)
2. Zdrowie Publiczne – cele, zadania, różnice między medycyną zapobiegawczą a naprawczą. Wybrane aspekty zdrowia.
(5h X 2 ćwiczenia Karolina Lau 3.04 i 10.04)

[Przesłano przez: Renata Rosińska]

SUM © 2016-2019