image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Szukaj

 
 
Rekrutacja
Zmiana rozmiaru tekstu:

Uprzejmie informuję, że właśnie rozpoczęła się tegoroczna rekrutacja do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku (dawniej Uniwersytet Licealisty).

Elektroniczny formularz zgłoszenia do udziału w projekcie można wypełnić pod adresem:
https://frkat.sum.edu.pl/ogolnopolski-konkurs-wiedzy-o-czlowieku-2018-2019

Zgłoszenie należy wypełnić do 24 czerwca do godziny 23.59.

UWAGA! Po wypełnieniu formularza i jego poprawnym przesłaniu, na podany w zgłoszeniu adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Brak takiego potwierdzenia świadczy o niepoprawnym przesłaniu formularza i niezgłoszeniu kandydata.

Osoby, które nie dokonają zgłoszenia w formie elektronicznej, przy pomocy dostępnego formularza, nie będą mogły przystąpić do kolejnych etapów rekrutacji.
W zgłoszeniu należy zadeklarować którego wydziału dotyczy deklaracja.
Wybrany wydział nie może być zmieniony w późniejszym czasie.

Osoby, które wyślą zgłoszenie i spełnią warunki przyjęcia określone w regulaminie, będą mogły przystąpić do drugiego etapu rekrutacji polegającego na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru, składającego się ze 100 pytań, każde z pięcioma dystraktorami. Test będzie zawierał pytania z biologii, chemii i fizyki, obejmujące swoim zakresem podstawę programową z tych przedmiotów dla klas I-II.
Test odbędzie się w dniu 26 czerwca 2018 o godzinie 14.00 w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ul. Medyków 8b. Na test proszę przynieść długopis oraz dokument umożliwiający ustalenie tożsamości, można także zabrać ze sobą wydruk maila potwierdzającego przyjęcie zgłoszenia Kandydata.

Liczba punktów uzyskanych z testu decydować będzie o przyjęciu do dalszych etapów Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku (Uniwersytetu Licealisty) na Wydziale Lekarskim w Katowicach i Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu.

Życzę powodzenia i serdecznie zapraszam do udziału w konkursie.


[Przesłano przez: Tomasz Francuz]

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2018

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.