Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Rekrutacja

Uprzejmie informuję, że tegoroczna rekrutacja do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku (dawniej Uniwersytet Licealisty) będzie wzorem lat poprzednich dwuetapowa. W pierwszym etapie, który odbędzie się w dniach 5-24 czerwca, należy zarejestrować się na stronie rekrutacyjnej konkursu.

Adres strony zostanie podany w późniejszym terminie. Rekrutacja w formie elektronicznej będzie możliwa do 24 czerwca, do godziny 23.59.

Osoby, które nie dokonają zgłoszenia w formie elektronicznej, przy pomocy dostępnego formularza, nie będą mogły przystąpić do kolejnych etapów rekrutacji.

Osoby, które wypełnią formularz elektroniczny, będą mogły przystąpić do drugiego etapu rekrutacji polegającego na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru, składającego się ze 100 pytań, każde z pięcioma dystraktorami. Test będzie zawierał pytania z biologii, chemii i fizyki, obejmujące swoim zakresem podstawę programową z tych przedmiotów dla klas I-II.
Test odbędzie się w dniu 26 czerwca 2018 o godzinie 14.00 w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ul. Medyków 8b. Na test proszę przynieść długopis oraz dokument umożliwiający ustalenie tożsamości.

Liczba punktów uzyskanych z testu decydować będzie o przyjęciu do dalszych etapów Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku (Uniwersytetu Licealisty).
Życzę powodzenia i serdecznie zapraszam do udziału w konkursie.

[Przesłano przez: Tomasz Francuz]

SUM © 2016-2020