Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Szanowni Uczniowie,

Uprzejmie informuję, że egzamin w ramach II etapu eliminacji do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku („Uniwersytet Licealisty") dla kandydatów na rok akademicki 2020/21 dla Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach i Wydziału nauk Medycznych w Zabrzu odbędzie się 30 września 2020 roku o godzinie 16.00. Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, egzamin odbędzie się zdalnie z wykorzystaniem platformy eLearningowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

W najbliższym czasie do uczestników przesłane zostaną informacje umożliwiające logowanie się na platformie oraz niezbędne instrukcje. Informacje zostaną przesłane na adresy e-mail, które podaliście państwo w czasie rejestracji do programu. W przypadku nieotrzymania danych do logowania do czwartku (24.09.2020) prosimy o kontakt e-mailowy (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Tegoroczny egzamin, wzorem lat ubiegłych, będzie składał się ze 100 pytań, które swoją tematyką obejmują program liceum z zakresu biologii, fizyki i chemii. Po otrzymaniu danych do logowania na platformie będzie możliwość przetestowania jej działania na przykładowym teście, który będzie dostępny od poniedziałku (28.09.2020).

Prof. dr hab. n. med. Tomasz Francuz

SUM © 2016-2020