Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Uwaga

Uprzejmie informuję, że elektroniczna rekrutacja do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku (dawniej Uniwersytet Licealisty) przy Wydziale Lekarskim w Katowicach odbędzie się w dniach 1.09-20.09.2019. Elektroniczny formularz zgłoszenia do udziału w projekcie można wypełnić pod adresem:

Zgłoszenie należy wypełnić do 15 września do godziny 23.59.

UWAGA! Po wypełnieniu formularza i jego poprawnym przesłaniu, na podany w zgłoszeniu adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Brak takiego potwierdzenia świadczy o niepoprawnym przesłaniu formularza i niezgłoszeniu kandydata.

Osoby, które nie dokonają zgłoszenia w formie elektronicznej, przy pomocy dostępnego formularza, nie będą mogły przystąpić do kolejnych etapów rekrutacji.

W tym naborze zgłoszenie może dotyczyć wyłącznie udziału w programie „Uniwersytet Licealisty" przy Wydziale Lekarskim w Katowicach.

Osoby, które wyślą zgłoszenie i spełnią warunki przyjęcia określone w regulaminie, będą mogły przystąpić do drugiego etapu rekrutacji polegającego na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru, składającego się ze 100 pytań, każde z pięcioma dystraktorami. Test będzie zawierał pytania z biologii, chemii i fizyki, obejmujące swoim zakresem podstawę programową z tych przedmiotów dla klas I-II.

Liczba punktów uzyskanych z testu decydować będzie o przyjęciu do dalszych etapów Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku (Uniwersytetu Licealisty) na Wydziale Lekarskim w Katowicach.
Życzę powodzenia i serdecznie zapraszam do udziału w konkursie.

[Przesłano przez: Tomasz Francuz]

SUM © 2016-2019