Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Logo SUM

Szanowni Uczniowie,

Uprzejmie informuję, że egzamin w ramach II etapu eliminacji do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku („Uniwersytet Licealisty") dla kandydatów na rok akademicki 2021/22 dla Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach i Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu odbędzie się 20 września 2021 roku o godzinie 17.00. Egzamin odbędzie się zdalnie z wykorzystaniem platformy eLearningowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Informacje umożliwiające logowanie się na platformie zostały przesłane na adresy e-mail, które podaliście Państwo w czasie rejestracji do programu. W przypadku nieotrzymania danych do logowania, do piątku 17.09.2021r. proszę o kontakt e-mailowy (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Tegoroczny egzamin, wzorem lat ubiegłych, będzie składał się ze 100 pytań, które swoją tematyką obejmują program liceum z zakresu biologii, fizyki i chemii. Po otrzymaniu danych do logowania na platformie będzie możliwość przetestowania jej działania na przykładowym teście, który będzie dostępny od czwartku 16.09.21r od godz. 16.00 do poniedziałku 20.09.2021r do godz. 16.00.

Życzę powodzenia!

Logo SUM

Uprzejmie informuję, że rozpoczęły się zapisy internetowe do tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku („Uniwersytet Licealisty"), przy Wydziale Nauk Medycznych w Katowicach i Wydziale Nauk Medycznych w Zabrzu. Zapisy potrwają od 23 sierpnia do 13 września 2021 roku. Do programu mogą przystąpić uczniowie, którzy ukończyli co najmniej I klasę liceum ogólnokształcącego.

Formularz elektroniczny jest dostępny pod adresem https://frkat.sum.edu.pl/formularz-rejestracyjny-ul-wnmk-wnmz-2021-2022).

UWAGA! Po prawidłowym wypełnieniu formularza i jego przesłaniu, każdy kandydat otrzyma potwierdzenie rejestracji na wskazany w formularzu adres e-mail. Bardzo proszę o sprawdzenie faktu otrzymania potwierdzenia – jeśli kandydat nie otrzyma potwierdzenia, oznacza to niepoprawne wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Osoby, które dokonają poprawnej rejestracji internetowej (i otrzymają jej mailowe potwierdzenie) oraz spełnią warunki przyjęcia określone w regulaminie, będą mogły przystąpić do drugiego etapu rekrutacji polegającego na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru, składającego się ze 100 pytań, każde z pięcioma dystraktorami. Test będzie zawierał pytania z biologii, chemii i fizyki, obejmujące swoim zakresem program szkoły średniej. Test odbędzie się w dniu 20 września 2021 r. o godz. 17.00, a szczegóły zostaną podane w kolejnym komunikacie.

Życzę powodzenia i serdecznie zapraszam do udziału w konkursie.

Dr n. med. Agnieszka Kosowska

koordynator ds. programu Uniwersytet Licealisty

Wyniki postępowania kwalifikacyjnego do III etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku na Wydziale Nauk Medycznych w Zabrzu
w roku akademickim 2020/21 w naborze wrześniowym

Gratuluję zakwalifikowanym do programu. Jednocześnie przypominam, że osoby przyjęte do programu do 16 października 2020 r. powinny złożyć wypełniony formularz zgłoszenia (do pobrania poniżej) w Dziekanacie Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu, Plac Traugutta 2, IV piętro, pokój 406.

Dziekanat czynny jest w godzinach 8.00 do 15.30. Do formularza proszę załączyć dwa podpisane na odwrocie zdjęcia legitymacyjne. Formularz zgłoszenia nie musi być dostarczony osobiście.

Informacje dotyczące formy i organizacji zajęć zostaną umieszczone na stronie internetowej SUM - UL Zabrze do dnia 16 października 2020 r.

Numer

Cztery ostatnie cyfry PESEL

DO POBRANIA:

DOCX

[Przesłano przez: Renata Rosińska]

Nabór

Chcesz sprawdzić czy studia medyczne to dobry wybór? Wybierz się na Uniwersytet Licealisty!

Informacje na temat rekrutacji można znaleźć odpowiednio na stronach UL danego wydziału.

SUM © 2016-2021