Plakat

Projekt został zainicjowany z myślą o studentach wszystkich kierunków studiów, którzy chcą uczestniczyć w XI Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach i go współtworzyć. Zakłada m.in. zdobycie doświadczenia przy organizacji jednego z najważniejszych wydarzeń w Europie, w którym uczestniczą tysiące osób, w tym najważniejsze osobistości z całego świata. To możliwość nawiązania interesujących kontaktów, poznania ludzi różnych kultur. Studenci, którzy zdecydują się na takie doświadczenie otrzymają certyfikat potwierdzający ich zaangażowanie w prace przy Kongresie.

Jest to inicjatywa skierowana do osób ambitnych, które nie boją się wyzwań, chcą poznać pracę przy organizacji międzynarodowych spotkań, posługują się językami obcymi. Zainteresowani mają czas do 7 kwietnia by wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na stronie internetowej: http://www.eec-liderzy.eu/pl/, na której znajdują się również szczegółowe informacje.

W ramach projektu studenci mogą także wziąć udział w wykładach otwartych dedykowanych młodej przedsiębiorczości oraz aktywnej postawie obywatelskiej.

Przypomnijmy, że Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się w dniach 13-15 maja 2019 r. w Katowicach. Eventem towarzyszącym będzie European Start-Up Days http://www.estartupdays.eu/pl/, podczas którego młodzi przedsiębiorcy mają szansę zaprezentować się przed światowej klasy ekspertami.


[Przesłano przez: Bożena Langner]