Drodzy Studenci,

W dniach 26-28 września zapraszamy wszystkich, którzy otrzymali miejsce w Domach Studenta nr 1 i 2 na kwaterunek.

Harmonogram kwaterowania:

26 wrzesień – I i II rok – Wydział Lekarski w Katowicach, Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
27 wrzesień – III i IV rok – Wydział Lekarski w Katowicach, Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
28 wrzesień – V i VI rok – Wydział Lekarski w Katowicach, Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Godziny kwaterowania: 8:30 – 17:30
Miejsce: Sala Medyk, Dom Studenta nr 1, ul. Medyków 12A
Must have: dowód osobisty, zdjęcie oraz….. dobry humor :)

Studenci, którzy zamierzają nocować w akademiku po zakwaterowaniu w dniach 26.09 – 01.10 wnoszą opłatę 18,00 zł za dobę na poniższe konto:

Nr rachunku 40 1050 1214 1000 0007 0000 9103
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Ul. Poniatowskiego 15

Tytuł przelewu: Imię i nazwisko, kierunek studiów, rok

Prosimy o przedstawienie potwierdzenia przelewu podczas kwaterowania.

[Przesłano przez: Michał Henke]

SUM © 2016-2018