Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

Ratownicy

Trwa nabór Zespołów chętnych do udziału w Zawodach Symulacyjnych SumWars i przygotowywania się do Zawodów w ramach Koła Naukowego Symulacji!

 

Do udziału zapraszamy wszystkie Zespoły spełniające poniżej wymienione warunki, bez względu na przynależność do Koła Symulacji.
Zgłoszenia można przesyłać do dnia 31.12.2016 r.

W kwalifikacjach mogą brać udział Zespoły, składające się z 4 do 5 studentów SUM.
W skład zespołu musi wchodzić co najmniej jeden student kierunku lekarskiego.
Członkiem zespołu mogą być studenci IV, V i VI roku kierunku lekarskiego, a także II i III roku kierunku: ratownictwo medyczne,
pielęgniarstwo i położnictwo.
Wymagana jest znajomość języka angielskiego przez wszystkich członków Zespołów.

Wszystkie zakwalifikowane Zespoły zostaną zaproszone na eliminacje, które odbędą się w dniu 12.01.2017 r. w godz. 15:00 do 20:00.
Zadanie kwalifikacyjne będzie polegać na udzieleniu pomocy osobie w stanie zagrożenia życia. Warto też przygotować się z wiedzy ogólnomedycznej.

Warunkiem udziału w kwalifikacjach jest dokonanie zgłoszenia w określonym terminie tj. do 31.12.1016 roku zgodnie z załączonym Formularzem Zgłoszeniowym  przesłanym na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału!

 
[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2021

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.