PROM

Informacje

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach  otrzymał dofinansowanie z Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej na realizację Programu PROM – Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej.

Celem projektu jest umożliwienie doktorantom i kadrze akademickiej podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez  m.in. uzyskanie bądź poszerzenie wiedzy na temat dostępnych nowoczesnych technik badawczych, osiągnieć nauki i sposobu analizy uzyskanych danych, co w konsekwencji pozwoli na  wyznaczenie właściwego kierunku prowadzonych badań przez doktoranta lub umożliwi uzyskanie niezbędnych materiałów do pracy doktorskiej/naukowej, a tym samym na zrealizowanie tematu pracy doktorskiej/pracy naukowej albo opublikowania artykułu naukowego/ uzyskanie certyfikatu potwierdzającego nabyte umiejętności.

Projekt będzie realizowany w okresie od 1 października 2018 r. do 30 września 2019 r.

Termin składania dokumentów w celu przystąpienia do udziału w Projekcie upływa  z dniem 14 grudnia 2018 roku .

Osoby do kontaktu:
dr n. hum. Kateryna Metelska tel. 32-208 -35-57 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Barbara Sobota-Kuna tel. 32-208-36-72 email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[Przesłano przez: Kateryna Metelska]

Ogłoszenia

Dokumenty do pobrania w języku angielskim pojawią się na stronie SUM w późniejszym terminie.

SUM © 2016-2018