KONKURS NA INNOWACYJNY ARTYKUŁ NAUKOWY PN. „DEBIUT NAUKOWY 2018”

Zapraszamy studentów studiów I, II i III stopnia Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz absolwentów nieposiadających tytułu naukowego doktora do wzięcia udziału w IX edycji konkursu na innowacyjny artykuł naukowy pn. „Debiut naukowy 2018- Zrównoważony Rozwój”, organizowanego przez Biuro prof. dr hab. inż. Jerzego Buzka- Posła do Parlamentu Europejskiego, Instytut Studiów Społecznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu, Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej oraz Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju.

Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie zadebiutowania w publikacji o profilu naukowym, a jednocześnie w recenzowanym sprawozdaniu z międzynarodowej konferencji naukowej oraz przedstawienie recenzowanego artykułu podczas wystąpienia podczas ww. konferencji. Każdy uczestnik może przysłać własny artykuł, w którym przedstawi swój pogląd, pomysł, punkt widzenia, o dowolnej tematyce i profilu, pod warunkiem, że będzie się odnosił do pojęcia „zrównoważonego rozwoju”. Artykuł powinien mieć charakter naukowy i zawierać w sobie nurt/aspekt innowacyjny.

Szczegółowe informacje w tym zakresie dostępne są na stronie internetowej pod adresem:

[Przesłano przez: Dominika Grzeszczyk]

List zapraszający