Baner

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji interdyscyplinarnej konferencji Forum Leczenia Ran pod hasłem “Trendy i wyzwania w nowoczesnej terapii”. Chcielibyśmy zaproponować Państwu spotkanie pełne fantastycznych, merytorycznych wykładów, przestrzeni do dyskusji i praktycznych wskazówek dotyczących nowoczesnego leczenia ran.

I edycja Forum Leczenia Ran zgromadziła ponad 600 uczestników, którzy brali udział w wykładach, panelach dyskusyjnych i angażujących warsztatach. Niezmiernie cieszy nas aktywny udział uczestników w merytorycznej dyskusji i praktycznych warsztatach. Państwa doskonałe recenzje i entuzjazm zachęciły nas do organizacji II edycji tego spotkania i tym razem skupić się nie tylko na faktach i mitach postępowania z raną trudno gojącą się, ale podejść do tematyki leczenia ran szerzej. Zapraszamy Państwa do dyskusji na temat trendów i wyzwań w nowoczesnej terapii.

Intencją spotkania jest stworzenie przestrzeni na swobodny i rozwijający dialog w ramach tej szerokiej i trudnej problematyki.

Do udziału w serdecznie zapraszamy lekarzy różnych specjalności, pielęgniarki i wszystkich tych, którzy w swojej codziennej praktyce spotykają się z problematyką leczenia ran o różnej etiologii, zarówno w opiece szpitalnej, jak i ambulatoryjnej oraz domowej.

Mamy nadzieję, że proponowana tematyka wzbudzi Państwa zainteresowanie. Liczba uczestników jest ograniczona, a o możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy i gorąco zachęcamy do udziału!

dr hab. n. med. Marek Kucharzewski
Katedra i Zakład Akademii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

dr n. med. Beata Mrozikiewicz-Rakowska
Klinika Diabetologii i Chorób Wewnętrznych WUM

 
[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]