Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

Baner

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji interdyscyplinarnej konferencji Forum Leczenia Ran pod hasłem “Trendy i wyzwania w nowoczesnej terapii”. Chcielibyśmy zaproponować Państwu spotkanie pełne fantastycznych, merytorycznych wykładów, przestrzeni do dyskusji i praktycznych wskazówek dotyczących nowoczesnego leczenia ran.

I edycja Forum Leczenia Ran zgromadziła ponad 600 uczestników, którzy brali udział w wykładach, panelach dyskusyjnych i angażujących warsztatach. Niezmiernie cieszy nas aktywny udział uczestników w merytorycznej dyskusji i praktycznych warsztatach. Państwa doskonałe recenzje i entuzjazm zachęciły nas do organizacji II edycji tego spotkania i tym razem skupić się nie tylko na faktach i mitach postępowania z raną trudno gojącą się, ale podejść do tematyki leczenia ran szerzej. Zapraszamy Państwa do dyskusji na temat trendów i wyzwań w nowoczesnej terapii.

Intencją spotkania jest stworzenie przestrzeni na swobodny i rozwijający dialog w ramach tej szerokiej i trudnej problematyki.

Do udziału w serdecznie zapraszamy lekarzy różnych specjalności, pielęgniarki i wszystkich tych, którzy w swojej codziennej praktyce spotykają się z problematyką leczenia ran o różnej etiologii, zarówno w opiece szpitalnej, jak i ambulatoryjnej oraz domowej.

Mamy nadzieję, że proponowana tematyka wzbudzi Państwa zainteresowanie. Liczba uczestników jest ograniczona, a o możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy i gorąco zachęcamy do udziału!

dr hab. n. med. Marek Kucharzewski
Katedra i Zakład Akademii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

dr n. med. Beata Mrozikiewicz-Rakowska
Klinika Diabetologii i Chorób Wewnętrznych WUM

 
[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.